Oddam samczyka

Wszystkie ogłoszenia związane z wymianą, oddaniem "w dobre ręce" i przyjęciem koszatniczek, klatek, wyposażenia. Przed umieszczeniem ogłoszenia przeczytaj Regulamin
kosiaki12
Imię usera: Zosia
Imiona koszy: Hary,Agent

Oddam samczyka

Post autor: kosiaki12 » 31 mar 2019, 22:24

Hej wszystkim. Z wielkim bólem serca zdecydowaliśmy się oddać naszego 3 letniego samczyka. Agent stacjonuje w Poznaniu ale jest możliwość dowozu do części Polski. Oddamy go tylko i wyłącznie w odpowiedzialne ręce i w towarzystwo innych chłopców. Problemów zdrowotnych nie ma, jednak rok temu zachorował na zapalenie oskrzeli. Kosiak nie jest za bardzo przekonany do ludzi i myślę że troszkę czasu minie zanim zaufa nowym osobom. Co do innych koszatniczkowych panów to jest raczej uległy.

Zdjęcia prześlę priv. Od nowego właściciela wymagam podpisania umowy adopcyjnej, informowania o stanie zwierzaka oraz z Anią wszystkich wymogów koszatniczek(jedzenie, klatka). Musi mieć kolegę. Zapraszam priv
Z miłości do kosza można zrobić wszystko.
Chłopaki pozdrawiają :kosz:

Awatar użytkownika
Poziomka
Moderator
Imię usera: Justyna
Imiona koszy: Tedek
Kosze za TM: Klopsik, Nino, Zozol, Fajka, Duduś, Śliwka, Muniek, Gundek, Linus, Jorge, Stigi

Re: Oddam samczyka

Post autor: Poziomka » 01 kwie 2019, 11:41

Proponuję ogłosić w grupach koszowych na FB. Tutaj niewiele osób zagląda...więc pewnie ciężko będzie znaleźć domek.

kosiaki12
Imię usera: Zosia
Imiona koszy: Hary,Agent

Post autor: kosiaki12 » 01 kwie 2019, 19:40

Wiem ,ogłosiłam.Narazie żadnego odzewu . Myslicie że OLX jest dobrym pomysłem? Na pewno dokładnie sprawdzę tą osobę
Z miłości do kosza można zrobić wszystko.
Chłopaki pozdrawiają :kosz:

Awatar użytkownika
Poziomka
Moderator
Imię usera: Justyna
Imiona koszy: Tedek
Kosze za TM: Klopsik, Nino, Zozol, Fajka, Duduś, Śliwka, Muniek, Gundek, Linus, Jorge, Stigi

Post autor: Poziomka » 03 kwie 2019, 09:36

Można też spróbować, ale myślę, że warto chwilę poczekać. Przecież to nie jest sprawa bardzo pilna - kosz ma u Ciebie domek. Warto poczekać na odpowiednią osobę...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przyjmę, oddam”