[LUBLIN] 3 samice i 3 samce + ich mama

Wszystkie ogłoszenia związane z wymianą, oddaniem "w dobre ręce" i przyjęciem koszatniczek, klatek, wyposażenia. Przed umieszczeniem ogłoszenia przeczytaj Regulamin
Awatar użytkownika
junoo
Administrator
Imię usera: Justyna
Imiona koszy: Korba, Choya, Rasta, Reja, Franka, Lilka, Bąbel i Charis
Kosze za TM: *** Timon, Tutek, Pedro, Spidi, Diego, Zoya, Guampa i Yerba ***

[LUBLIN] 3 samice i 3 samce + ich mama

Post autor: junoo » 20 wrz 2017, 20:41

Jakiś czas temu zadzwonił do mnie znajomy, że chętnie zaadoptuje 2-3 koszochłopców do towarzystwa dla jego starszego samczyka.
Żadnego kosza na tymczasie nie miałam, więc zaczęłam pisać do innych DT, czy nie znajdą się jakieś odpowiednie zwierzaki.
Dostałam kilka propozycji z mniej lub bardziej odległych miast, więc stwierdziłam, że zanim zacznę szukać transportu, to sprawdzę co słychać na OLX. Wszystkie oferty sprzedaży bez negocjacji - odrzucam - nie jestem zwolenniczką amatorskich hodowli, dla zysku :/
Trafiłam na stare ogłoszenie z sierpnia, młode koszki po 5 zł do negocjacji. Napisałam.
Okazało się, że Pani kupiła samiczkę, a później dokupiła dla niej samca...
Pierwszy miot już rozdany, został tylko jeden samczyk. Drugi miot 6-osobowy czeka na nowe domy. Koszatniczki nie rozdzielone wg płci, wszystkie w jednej klatce...
Po rozmowie doszłyśmy do porozumienia.
Ja ZA DARMO odbieram matkę i maluchy, a ona zostawia sobie ojca z najstarszym synem.

Dzisiaj odebrałam stworki.
Rozdzieliłam wg płci do osobnych klatek:
Klatka dziewczyn: 3 siostry + matka (prawdopodobnie w kolejnej ciąży...)
Klatka chłopców: 3 bracia

Czyli 3:3 + Matka

Jutro przyjedzie samotny samczyk i spróbuje go połączyć z maluchami. Jak się uda to domu będą szukały tylko dziewczynki.

No to jak? Komu samiczkę?

Koszo-szarańcza w transporterze
Obrazek

Mamuśka
Obrazek

Siostry
Obrazek

Obrazek

Matka z córkami:
Obrazek

Obrazek

Bracia