Moje chłopaki... i dziewczyny ;)

Tu możemy napisać o swoim domowym koszo-stadku. Koszo-pamiętniki, czyli świat oczami koszatniczki, również mile widziane :) Zasada 1 user = 1 temat
Awatar użytkownika
Kociara
Imię usera: Karolina
Imiona koszy: Andrzej, Stefan, Okruszek, Enzo, Kazik, Tyrion, Syriusz, Elijah, Damon, Remus, Sophia, Elena
Kosze za TM: Edward, Wiercik, Uszatek, Tuptuś, Sansa

Re: Moje chłopaki... i dziewczyny ;)

Post autor: Kociara » 06 paź 2020, 23:26

Chyba ostatnie posty napisałam w "złą godzinę" :(
Dziś odszedł Syriusz :( Adoptowałam go 16.10.2017, do pełnych 3 lat u mnie zabrakło mu 10 dni...
Adoptowałam go jako podobno ponad 4 letniego chłopaka, był po amputacji łapki, mimo to biegał, skakał i toczył walki jakby łapek miał co najmniej 6, bo inne koszaty często go nie mogły dogonić ani pokonać w przepychankach. Dostałam od niego niezliczoną liczbę dziabów do krwi, ale nigdy bym go nie wymieniła na innego. Nauczył mnie, że zwierzęta nie znają niepełnosprawności...

Biegnij maluchu za TM, tam gdzie wszystkie puchate kulki są szczęśliwe <3

Obrazek

Awatar użytkownika
junoo
Administrator
Imię usera: Justyna
Imiona koszy: Korba, Choya, Rasta, Reja, Franka, Lilka, Bąbel i Charis
Kosze za TM: *** Timon, Tutek, Pedro, Spidi, Diego, Zoya, Guampa i Yerba ***

Post autor: junoo » 07 paź 2020, 00:29

Echhh :( Bardzo mi przykro :(
Ale miał wspaniałą, drugą połowę życia!

Awatar użytkownika
Lootka
Imię usera: Agata
Imiona koszy: suczka Deni
Kosze za TM: Lucjan (Lucek) 21.01.20; Fredek 16.08.19; Raczek 28.08.18; Alfred (Alf) 06.05.18; Leon 21.05.12; Mona
papużki Gucio i Maja
suczka Nuta

Post autor: Lootka » 07 paź 2020, 01:02

:przytula: Przykro mi! Miał u ciebie naprawdę dobrze, teraz biega już na wszystkich łapkach! 😘
Obrazek

Awatar użytkownika
Kociara
Imiona koszy: Andrzej, Stefan, Okruszek, Enzo, Kazik, Tyrion, Syriusz, Elijah, Damon, Remus, Sophia, Elena

Post autor: Kociara » 11 paź 2020, 22:23

Jak już wspominałam zdrowie starszaków już się trochę sypie, chłopaki chudną, potem trochę przybierają na wadze, potem znów chudną i zawsze trzeba polować na moment kiedy to już pora na odwiedzenie koszomatki w pracy :(
Dziś Andrzej i Kazik byli na piłowaniu ząbków, a Okruszek na badaniu krwi. Na szczęście jak "ktoś robi im krzywdę", to już dawno śpią i nie wiedzą, że to jestem ja :devil:

Wiem, że czekacie na ładne fotki łobuzów, ale ostatnio większość mojej galerii wygląda tak:
Obrazek

Awatar użytkownika
junoo
Administrator
Imię usera: Justyna
Imiona koszy: Korba, Choya, Rasta, Reja, Franka, Lilka, Bąbel i Charis
Kosze za TM: *** Timon, Tutek, Pedro, Spidi, Diego, Zoya, Guampa i Yerba ***

Post autor: junoo » 11 paź 2020, 23:40

Hahaha
Mam to samo
Choć smuci mnie widok, jak zasypiają, więc przykrywam pudełko kocykiem. Żeby nie widzieć, i żeby one czuły się spokojniejsze :)

Awatar użytkownika
Kociara

Post autor: Kociara » 26 paź 2020, 22:47

Mała aktualizacja...
Okruchowi wysiadają i nerki i wątroba, aktualnie przeszedł na żywienie papkowo- smaczkowe, bo na normalne jedzenie apetytu brak, wszystkie posiłki spożywa w odosobnieniu, a potem wraca do stada. Do tego dochodzą leki i kroplówki, ale tak dzielnie wszystko znosi, że jestem z niego naprawdę dumna <3 Okruch przekroczył magiczne 5 lat i nagle zaczął się sypać, jest zdeformowany od urodzenia, zawsze był mikroskopijny, ale myślałam, że skoro tyle przeżył, to da radę dożyć starości, teraz nie jestem pewna :(
Obrazek

Andrzej niestety też nie chce przytyć mimo ostatniej korekty, także teraz dokańcza papkowe posiłki Okruszka. Je samodzielnie też bardzo ładnie, ale wszystkie kosteczki na wierzchu, pewnie to też kwestia wieku, bo w końcu 9 lat to nie przelewki. :(

Po stracie Syriusza ustały całkowicie kłótnie w stadzie Damon +Elijah + Remus, panowie chyba jeszcze nie ustalili kto teraz rządzi, ale może to i lepiej, bo dwójka z nich jest ciągle w okresie dojrzewania, więc lepiej, żeby teraz wojny nie wszczynali. Na foteczce poniżej - Remus - najmłodszy ze wszystkich koszatów. ;)
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze koszo-stadka”