Piekielnicy Rinv

Tu możemy napisać o swoim domowym koszo-stadku. Koszo-pamiętniki, czyli świat oczami koszatniczki, również mile widziane :) Zasada 1 user = 1 temat
RinvKuro
Imię usera: Anna
Imiona koszy: Stefan, Lucyfer

Re: Piekielnicy Rinv

Post autor: RinvKuro » 13 lip 2018, 13:24

Wagę trzyma w okolicy 190g +/- ale widać po nim, że mu brakuje tych kilku gramów. Wystają mu bioderka. A co do tego rozpuszczonego pelletu dla króliczków jak ma konsystencję karmy ratunkowej to nie ma opcji żeby to zjadł. Ile ja się namęczyłam żeby chociaż minimalną ilość w niego wymusić po usuwaniu zębów bo się uparł i nie będzie jeść papek.

Awatar użytkownika
radiorob
Imię usera: Radiorob
Imiona koszy: Pico i Mumek
Wcześniejsze: Dodo i Rico; Bibek i Mimek; Kiki (szynszyla) i Amelia(szczurek) itd.

Post autor: radiorob » 13 lip 2018, 16:46

Nie lubi papek, po prostu. Woli coś na ząb. Zdrówka.

Awatar użytkownika
Poziomka
Moderator
Imię usera: Justyna
Imiona koszy: brak
Kosze za TM: Klopsik, Nino, Zozol, Fajka, Duduś, Bazyli, Śliwka, Muniek, Gundek, Linus, Jorge, Stigi, Tedkosław

Post autor: Poziomka » 14 lip 2018, 10:37

Sprawdź jednak - Tedek też nie jest chętny do papek, choć akurat HerbiCare bardzo sobie chwali - po wierzchu można dla zachęty posypać rozdrobnionym orzeszkiem... ja dodaję też do tej karmy (jest to inna konsystencja bo kawałki są grubsze) rozbitego groszka i topinambura. Dr Baran potwierdzał też bardzo dobry "feedback" od innych koszatniczek. Jak mi wyślesz na prv adres to ci wyślę w kopercie trochę pałeczek - spróbujesz, a jak zasmakuje to kupisz mu więcej.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze koszo-stadka”