Stadko Natalii :)

Tu możemy napisać o swoim domowym koszo-stadku. Koszo-pamiętniki, czyli świat oczami koszatniczki, również mile widziane :) Zasada 1 user = 1 temat
Awatar użytkownika
Poziomka
Moderator
Imię usera: Justyna
Imiona koszy: Louis (Luigi), Mikkel (MIkuś), Jorge
Kosze za TM: Klopsik, Nino, Zozol, Fajka, Duduś, Bazyli, Śliwka, Muniek, Gundek, Linus, Jorge, Stigi, Tedkosław

Re: Stadko Natalii :)

Post autor: Poziomka » 04 maja 2019, 14:19

Super :) może coś zjadł, albo kłótnia była za ostra. Ale obserwuj, bo lepiej czasem dmuchać na zimne!

Natalia
Imię usera: Natalia
Imiona koszy: Stefan, Tupek vel Pupcio

Post autor: Natalia » 23 lis 2019, 14:54

O tym, że trzeba sprawdzać, czy wyposażenie klatki spełnia swoje funkcje i bacznie obserwować koszki.

Nadszedł czas na sprzątanie klatki. Wypuściłam chłopaków i zajęłam się pucowaniem klatki. Stefan był wyjątkowo uciążliwy. Co psiknę wody na najbardziej zasikane miejsca, żeby je zaraz wytrzeć, to ten lezie i zlizuje rozmoczony mocz. Jakaś urynoterapia czy co? W tym czasie Tupcio sięga do dopiero co rozwieszonego prania. Odpędzam go, aby za moment biec do Stefana, który wbija zęby w spryskiwacz. A Tupcio? Chwila moment wszedł na szafkę i wsadzał głowę do 5 litrowego bukłaka z wodą. No zaraz wejdzie i się utopi! Pewnie już się domyśliliście o co chodzi, ale mnie tknęło dopiero w momencie, gdy Stefan wszedł do klatki i zawzięcie gryzł i popychał poidełko. Prysznic czy co? Dopiero co wytarłam do sucha, a zaraz znowu będzie błoto... Ej, ale nic nie kapie...
Nie wiem ile czasu poidełko było zatkane, ale jak w końcu woda pociekła, to tak pili, że zabrałam poidełko na kilkadziesiąt minut, żeby nie popękali.
Także tego... prawie wysuszyłam koszatniczki. :notlike

Awatar użytkownika
Poziomka
Moderator
Imię usera: Justyna
Imiona koszy: Louis (Luigi), Mikkel (MIkuś), Jorge
Kosze za TM: Klopsik, Nino, Zozol, Fajka, Duduś, Bazyli, Śliwka, Muniek, Gundek, Linus, Jorge, Stigi, Tedkosław

Post autor: Poziomka » 29 lis 2019, 12:04

Z poidłem to tak czasem jest = moi pamiętam, że zawsze pokazywali, że woda nie leci :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze koszo-stadka”