[POZNAŃ] Gabinet Weterynaryjny lek. wet. Dariusz Filipiński

Awatar użytkownika
DEGUstacja
Imię usera: DEGUstacja
Imiona koszy: Marcelina, Pika, Letty, Sophia, Braga, Elsa, Fabiola, Janka, Etruska, Oliver, Jupiter, Goku, Michael, Lorenzo
Kosze za TM: Kajtuś
Mia
Ogonek
Luna
Psotka
Gienek
Billuś

[POZNAŃ] Gabinet Weterynaryjny lek. wet. Dariusz Filipiński

Post autor: DEGUstacja » 16 wrz 2017, 14:55

Gabinet Weterynaryjny lek. wet. Dariusz Filipiński
os. Wichrowe Wzgórze paw. 104
Poznań
61 823 29 51

Czynne:
pn. - pt. 9:00 - 19:30
sob. 10:00 - 14:00
nd. zamknięte

Gabinet Weterynaryjny na osiedlu Wichrowe Wzgórze powstał w 1984 roku, jako jedna z pierwszych prywatnych lecznic weterynaryjnych w Polsce.
Obecnie w Gabinecie pracuje dwóch lekarzy weterynarii z kilkunastoletnim stażem pracy oraz technik weterynarii. Ponadto współpracujemy z licznymi specjalistami z Polski i zagranicy.

Lek. wet. Dariusz Filipiński jest specjalistą chirurgii weterynaryjnej i specjalistą chorób drobiu oraz ptaków ozdobnych.
Zajmuje się okulistyką, dermatologią, mikrobiologią, endokrynologią, chorobami ptaków ozdobnych i zwierząt egzotycznych oraz ortopedią i chirurgią.

Lek. wet. Ewa Kostencka
Zajmuje się chorobami wewnętrznymi, kardiologią, położnictwem, cytologią, okulistyka i dermatologią.

MOJA OPINIA:
Na przychodnię trafiłam zupełnie przypadkiem, ponieważ mieszkałam niedaleko. Okazało się, że przyjmuje tam bardzo fajny zespół, mają drogi i dobry sprzęt medyczny, a ceny za wizytę nie powalają na kolana :) Lekarze, którzy tam pracują wiele razy uratowali moje koszatniczki, a przy okazji pomogli tymczasom licząc ich wizyty po kosztach. Na doktora Filipińskiego można liczyć nawet w nocy na przyjazd do kliniki lub poradzić się go telefonicznie.
Patrzysz znów w ufne oczy swego przyjaciela, który na tak długo opuścił Twe życie, ale nigdy nie opuścił Twojego serca :lapka

ODPOWIEDZ

Wróć do „wielkopolskie”