Strona 1 z 1

Osowiała koszatniczka

: 17 lis 2019, 17:49
autor: Sparkle
Hej, dziś zaobserwowałam, że moja kosza jest troszkę osowiała. W sensie, je pije i tym podobne, ale zauważyłam, że tego dnia nie jest "żywa", leży w jednym miejscu.Więcej śpi niż zawsze. Nie robi tak cały dzień tylko przez około pół dnia. Co to może być? Może jest zmęczona i po prostu śpi, czy może być to coś poważnego?

*Edit* Na jednym z forów czytałam, że może bobek jej utknął w odbycie i gdy spojrzałam to zobaczyłam mokre blisko ogonka. Nie wiem czy to ma jakiekolwiek znaczenie bo najprawdopodobniej jest to mokre od moczu, ale żeby było wam łatwiej stwierdzić, to chciałam uwzględnić wszystkie szczegóły.

Re: Osowiała koszatniczka

: 17 lis 2019, 18:29
autor: Sparkle
Dobra, kupki robi, więc nie mam obawy że jej coś tam utknęło.A to mokre to było od moczu. Czekam na wasze odpowiedzi, o tym co może jej dolegać. Będę ją obserwować, a gdy ewentualnie nie przejdzie to udam się do weterynarza.

Re: Osowiała koszatniczka

: 17 lis 2019, 22:07
autor: Divisa
Najlepiej zeby sie wypowiedzieli fachowcy "koszatkolodzy" ;) - ale ja u swojego zwierzaka takie zachowanie obserwuje cyklicznie raz na jakis czas. jednego dnia jest jak zywe srebro - a nastepnego wlasnie taka osowiala, lezy, spi, napuszona, malo je, nie chce sie bawic. Zwykle trwa to pol dnia lub jeden dzien, a potem wszystko wraca do normy.

Re: Osowiała koszatniczka

: 18 lis 2019, 13:36
autor: Katarzyna M.
W jakim wieku jest Maluszek? Od kiedy tak "dziwnie" zachowuje się?
Czy ma kosio- towarzysza?

Re: Osowiała koszatniczka

: 18 lis 2019, 16:48
autor: Sparkle
Dziś już chyba jest okej, możliwe, że właśnie jest tak, że miała "swój dzień" w którym nie miała ochoty na zabawę, dziś już jest lepiej i to o wiele, staram się ją obserwować.

Re: Osowiała koszatniczka

: 18 lis 2019, 16:48
autor: Sparkle
Koszatniczka ma ponad 3 latka. Zauważyłam te zachowanie wczoraj,ale dziś myślę, że wszystko powoli wraca do normy bo jest bardziej "żywa ". I tak oczywiście, że ma drugą koszatkę do towarzystwa, bo bez tego by sie nie obeszło.

Re: Osowiała koszatniczka

: 19 lis 2019, 13:41
autor: Katarzyna M.
3-latki w ciągu dnia lubią robić sobie drzemki ;)
Moim Maluszkom 4-5 latkom zdarza się przespać nawet pół dnia :hehe:
Reagują również na pochmurne dni lub deszcz ;)

Wspaniale, że Pani Koszatek ma swoje Stadko <3
Powodzenia :degulove