Oddam 4 samiczki [Warszawa]

Wszystkie ogłoszenia związane z wymianą, oddaniem "w dobre ręce" i przyjęciem koszatniczek, klatek, wyposażenia. Przed umieszczeniem ogłoszenia przeczytaj Regulamin
Marlena
Imię usera: Marlena
Imiona koszy: Szczurek, Ślepaczek, Maleństwo, Ogonek

Oddam 4 samiczki [Warszawa]

Post autor: Marlena » 03 mar 2019, 13:06

Cześć, w związku z wyprowadzką jestem zmuszona pożegnać się z moimi zwierzakami. Są to 4 samiczki, w wieku 6-7 lat. Dwie z nich są ze mną od małego. Jedna z nich ma zaćmę na obu oczach oraz guza podbrzuszu - konsultowane z weterynarzem (nieoperacyjne ze względu na wiek, koszak nie cierpi więc na razie zostawiamy).
Oddaję je razem z bardzo dużym terraium i całym wyposażeniem, na terenie Warszawy raczej bez problemu z transportem. Mogę wynająć jakieś większe auto.
Zwierzaki są oswojone i same lgną do ręki, są to raczej spokojne staruszki - czasem rozrabiają, ale z pewnością mniej niż maluchy :)

Awatar użytkownika
Poziomka
Moderator
Imię usera: Justyna
Imiona koszy: Tedek
Kosze za TM: Klopsik, Nino, Zozol, Fajka, Duduś, Śliwka, Muniek, Gundek, Linus, Jorge, Stigi

Re: Oddam 4 samiczki [Warszawa]

Post autor: Poziomka » 03 mar 2019, 13:43

Ojej, to bardzo smutna decyzja... Nie wyobrażam sobie jak takie staruszki odnajdą się w nowym domu. Wydaje się, że najlepiej byłoby znaleźć im wspólny dom. Mam nadzieję, że uda się coś dla nich znaleźć na terenie Warszawy, tak, żeby nie musiały daleko podróżować :(
Proponuję dać również ogłoszenie w grupach FB bo tutaj mało kto zagląda...

Marlena
Imię usera: Marlena
Imiona koszy: Szczurek, Ślepaczek, Maleństwo, Ogonek

Post autor: Marlena » 16 mar 2019, 01:02

Na fb już dodane. Szkoda mi je oddawać, ale niestety. Nowy dom oczywiście tylko razem, nie ma możliwości rozdzielenia :)
Jeśli nikogo nie znajdę, przeprowadzą się do mojej mamy. Może nie będzie codziennej zabawy, ale zawsze ktoś im posprząta i nakarmi, a opiekowała się nimi już jakiś czas więc też nie będzie wielkiego stresu spowodowanego nową osobą.

Awatar użytkownika
Poziomka
Moderator
Imię usera: Justyna
Imiona koszy: Tedek
Kosze za TM: Klopsik, Nino, Zozol, Fajka, Duduś, Śliwka, Muniek, Gundek, Linus, Jorge, Stigi

Post autor: Poziomka » 16 mar 2019, 09:46

Trzymam kciuki!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przyjmę, oddam”