Myszki

Tu możemy napisać o swoim domowym koszo-stadku. Koszo-pamiętniki, czyli świat oczami koszatniczki, również mile widziane :) Zasada 1 user = 1 temat
Nash
Imię usera: Wacław
Imiona koszy: Myszek, Myszka

Myszki

Post autor: Nash » 01 gru 2019, 14:09

Witam
Pojawiałem się na starym forum od 2009r. Ci którzy mnie pamiętają wiedzą jak liczne miałem stadko i jakie perypetie przechodziłem z myszkami i z osobami od których je ratowałem. Po pewnym czasie przestałem się udzielać ale zawsze czułem obowiązek informowania o większych wydarzeniach. Z biegiem czasu doszedłem do wniosku że każde działanie na rzecz koszy, czy to odkupowanie od sklepów czy od osób prywatnych nie działa na korzyść tych zwierząt. Osoby oddające/sprzedajace czują się bezkarne i przyzwyczajane są do zabawy zwierzętami ze względu na to, że łatwo mogą się ich pozbywać (dzięki nam, ludziom dobrym). Dlatego też już ok. 5 lat temu stwierdziłem, że nie będę już przyjmował i udzielał schronienia żadnym zwierzętom z myślą, że będzie więcej takich osób jak ja. Od tamtej pory koszy nie przybywało a wręcz przeciwnie. Jak już się pewnie domyśliliście odeszła kolejna, przedostatnia koszatniczka. Mała.
Miała 9 lat. Stara, chuda już. Jednego dnia charakterna, walcząca. Drugiego ledwo oddychająca w rogu klatki.
Jak zwykle w niedziele - to już tradycja chyba że odchodzą w niedziele. Telefony za wetami w koncu jeden dostepny, eutanazja 200zł
Został Myszek, jej ojciec. Przeżył skubaniec wszystkich. Będzie miał z 10.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Poziomka
Moderator
Imię usera: Justyna
Imiona koszy: brak
Kosze za TM: Klopsik, Nino, Zozol, Fajka, Duduś, Bazyli, Śliwka, Muniek, Gundek, Linus, Jorge, Stigi, Tedkosław

Re: Myszki

Post autor: Poziomka » 08 gru 2019, 17:12

Pozdrowienia Nash! Miło Cię widzieć!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze koszo-stadka”